• 25 rokov s vami
  • Svet práce

O spoločnosti

Naša spoločnosť je pokračovateľom jednej z popredných personálnych agentúr Xawax. Poskytujeme kvalitné služby založené na princípe dočasného prenájmu pracovnej sily. Svojim zákazníkom chceme ponúkať profesionálne služby s vysokou pridanou hodnotou a v súlade s platnou legislatívou.

Za dobrými výsledkami stoja múdre rozhodnutia a konkrétni ľudia

Našim cieľom je zabezpečenie vyhovujúcich pracovných podmienok pre klientov. V rámci starostlivosti o zamestnanca ide predovšetkým o miesto výkonu práce, vyhovujúce pracovné prostredie a efektívny systém finančného ohodnotenia. Náš tím tvoria zanietení pracovníci a odborníci, ktorých úmyslom je vyhľadať, čo najvhodnejšiu pozíciu a postarať sa o to, aby boli pracovné podmienky, čo najlepšie a najpriaznivejšie.

Počas svojho pôsobenia sme vďaka efektívnemu pracovnému systému a obchodnej práci získali kredibilitu zo strany našich klientov. Za nami stoja spokojní zákazníci, ktorých dôvera nás neustále ženie dopredu. Práve vďaka tomu sme stále o krok vpred pred konkurenciou. Zlepšujeme sa, zvyšujeme svoj výkon a najmä dokážeme poskytnúť svoje personálne služby čoraz väčšiemu počtu žiadateľov z rôznych odborov. 

Zaisťujeme flexibilnú pracovnú silu v rôznych odvetviach, najmä pre stavebníctvo, automobilový a elektrotechnický priemysel. 

Poskytované personálne služby sú na vysokej úrovni, pretože sa opierame o kvalitných a spoľahlivých zamestnancov.


25+

rokov skúseností s poskytovaním pracovnej sily na trhu práce


60+

stálych partnerov


18%

priemerne vyšší každoročný obrat spoločnosti


1,9M

eur ročne vyplácame v mzdách pre naších zamestnancov

Proces dovozu pracovnej sily

Prikladáme veľkú dôležitosť ucelenému systému pred výberu, následnému výberu a náboru zamestnancov. Postaráme sa o potrebnú byrokraciu spojenú s udelením prechodného pobytu či zabezpečením dopravy priamo na miesto výkonu práce.

Krajiny pôsobenia

Komplexné služby našej personálnej agentúry poskytujeme vo viacerých európskych krajinách, kde máme svoje pobočky. Zabezpečíme pracovné príležitosti od Nemecka cez strednú Európu po Ukrajinu na východe či Srbsko na juhu Európy. Pracujeme efektívne a s nasadením, k čo najväčšej spokojnosti záujemcov aj firemných zamestnávateľov.

  • 5 krajín pôsobenia
  • Pobočky v každej krajine
Naše hodnoty

Prikladáme veľkú dôležitosť ucelenému systému predvýberu, následnému výberu a náboru zamestnancov. Postaráme sa o potrebnú byrokraciu spojenú s udelením prechodného pobytu či zabezpečením dopravy priamo na miesto výkonu práce.

Naša práca je
naša vášeň
Zodpovednosť je
na prvom mieste
Na problemy
nahliadame komplexne
Pristupujeme
s rešpektom

Kontaktný formulár

Komplexné služby našej personálnej agentúry poskytujeme vo viacerých európskych krajinách, kde máme svoje pobočky.

Zadajte vaše celé jméno.
Zadajte vašu e-mailovou adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ....